Özer Group ve Otomotiv Sektörü

Özer Group, Otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili... DEVAMI

  • Özer Hyundai
  • Özer Isuzu
  • Özer 2.EL
  • Her Marka Kaporta Boya Merkezi
  • Özer 3M Car Care
Özer Group ve Sigorta Sektörü

  Özer Group iştiraklerinden; Özer Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi,... DEVAMI

  • Özer Sigortacılık
Özer Group ve Turizm Sektörü

Via Tourism, Özer Group iştiraki olup, Kalite, konfor ve... DEVAMI

  • VIA Tourısm
  • Hidden Garden Boutique Hotel
Özer Group ve Filo Kiralama Sektörü

Özer Group otomotiv sektöründeki tecrübeleri ile yatırımlarına devam etmiş,... DEVAMI

  • Özer Filo Kiralama
Özer Group ve Reklamcılık Sektörü

Via Advertisement bir Özer Group iştirakidir. Özer Group Reklamcılık Sektöründe... DEVAMI

  • VIA Advertısement

Hakkımızda

1950 yılında Müftüzade Osman Özer tarafından Muğla'nın Milas ilçesinde kurulan Özer Ticarethanesi bugün kuruluşunun 65. yılını büyük bir onur ve gurur ile kutlamaktadır.

Özer Group sadece Türkiye'de değil dünyada da dördüncü nesile ulaşabilmiş aile şirketlerinin sayısı parmak ile gösterebilecek kadar az iken Özer Group gerek temellerinin sağlam olması gerek se finansal gücü ile Özer ailesinin 4.kuşağına kadar ulaşmıştır.

Muğla ilinde farklı hizmet noktalarında toplamda 10.000m2 açık 6.000m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Özer Otomotiv 1994 yılından bu zamana Muğla ili Hyundai bayiliğini Bodrum ve Milas'ta çağımızın getirdiği yenilikler ve Plaza anlayışı ile hizmet vermektedir. Özer Otomotiv sadece Hyundai markasını değil aynı zamanda ticari araç sektöründe başarısını ispatlamış, güçlü ve uzun ömürlü dizel motor denildiğinde akla gelen en iyi ticari araç üreticisi olan İsuzu markasının Muğla ili yetkili bayiliğini yürütmektedir.

Özer Turizm Özer Group sadece otomotiv sektöründe değil turizm sektöründe de yatırımlarına devam etmiş Bodrum Güllük'te 40 odalı 90 yatak kapasiteli denize sıfır konumu ile bölgedeki tek butik oteldir.

Özer Sigortacılık Özer Group'un diğer sektörlerindeki başarılarının ardından müşterilerimizin memnuniyeti ve ihtiyaçları doğrultusunda sigortacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Özer Sigortacılık Türkiye'nin önde gelen sigorta firmalarından AXA, ALLİANZ, ANADOLU SİGORTA acenteliklerini yürütmektedir. Özer Sigortacılık hizmet verdiği firmalar ile sektöründe büyük başarılara imza atmıştır.

ÖZER GROUP sadece iş hayatında değil kazandıklarını da iş hayatına başladıkları yer olan Milas'a Necibe Rüştü Özer Milas 1 Nolu Merkez Sağlık Ocağı'nı ve Atatürk İlk Öğretim Okuluna Onursal Başkanımız Merhum Mehmet Rüştü Özer adına derslik yaptırarak sosyal sorumluk projelerinde bulunmuştur.

Özer Group sağladığı istihdam ve şirketlerinin gösterdiği başarılar ile de Muğla ilinde vergi sıralamasında sürekli üst sıralarda bulunmuştur.

Özer Group Yönetim Kurulu Başkanımız Reşit Özer iş hayatına başladığı yer olan Milas'ta "Milas Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürütmektedir.