Üyelik İşlemleri Üye Girişi
TR | EN
ANASAYFA HAKKIMIZDA İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM

 

 

Özer Gruptan haberiniz olsun.

 


316 94 05

Vaktiniz mi yok ?
Arayın biz gelelim.

Haberler > Hyundai Özer Plaza'nın


Hyundai Özer Plaza'nın

Özer Plaza, Sevgililer Günü'nde, "Unutulmayacak bir 'Sevgililer Günü' yaşatmak için", özel fırsatlar ve süprizlerle Oasis Alışveriş Merkezi'nde Bodrumlularla buluştu. Haftasonu süresince de devam eden etkinlik süresince, Hyundai'nin güçlü, rahat ve güvende hissettiren modeli olarak tanıtılan Tucson ve Coupe ile "otomobil dünyasının yeni ikonu" i30 tanıtıldı.

Çok sayıda ziyaretçi tarafından ilgi gören etkinlik ile ilgili olarak Özer Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Berk Özer, "4 gün süren etkinliğimiz ile Hyundai'nin en çok tercih edilen modellerini Bodrumlulara daha yakından tanıtma imkanı bulduk. Hyundai Özer Plaza'nın 5000TL'ye varan özel indirimleri ve süpriz hediyelerimize gösterilen ilgi bizi çok mutlu etti." dedi.

Motorlu araçlar, turizm ve sigortacılık alanlarında da faaliyet göstern Özer Group işletmesi olan Hyundai Özer Plaza, 14 yıldır Hyundai Muğla İli bayiliğini yürütüyor. Hyundai Özer Plaza'nın Muğla, Marmaris, Milas ve Bodrum'da merkezleri bulunan firma, bilindiği gibi Milas merkezli bir kuruluş..

Niyazi Usta ->
Online Hizmetler
Teknik Servis
Eksozt Emisyon
Merkezi
Her marka
boya & kaporta
Araç Koruma
Sistemleri
Anlaşmalı Sigorta
Şirketlerimiz